Author: h***n
Date:
Review: Good Good
顏色: 綠色
Price: NT$322
Original Price: NT$402
| Finish | Natural |
| SPF | No |
| Color | Green |
| Texture | Gel |
| Type | Primer |
| Function | All-Day Moisture |
| Skin Type | Dry |
| 寬度 | 4.2 cm |
| 長度 | 4.2 cm |
| 淨容量 | 55 ml |
| SKU | sb260204153057747492907 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1852152 people said the quality is very good!
Author: h***n
Date:
Review: Good Good
顏色: 綠色
Author: a***l
Date:
Review: Didn’t receive it yet i hope itvworks gooood
顏色: 綠色
Author: a***9
Date:
Review: Product and packaging is very perfect 😍
顏色: 綠色
Author: t***1
Date:
Review: Encantada con los.productos de Sheglam cada detalle en en los acabados, el precio y los colores. Además son sin crueldad.animal y cumplen con lo.que prometen.
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.